Nowe inwestycje w okolicach Tarnogaja

Wrocław wciąż bardzo intensywnie się rozbudowuje. Stolica Dolnego Śląska to niezwykle atrakcyjny teren wielu nowych inwestycji. Rozbudowują się praktycznie wszystkie dzielnice tego pięknego miasta, w których jest jeszcze możliwe budowanie nowych osiedli. Wśród inwestorów wielką popularnością cieszą się nowe mieszkania w Krzykach we Wrocławiu.

Krzyki i Tarnogaj dawniej i dziś

Szczególnie interesującym terenem jest osiedle Tarnogaj, miejsce doskonale skomunikowane z centrum miasta. Co ciekawe, urbanistyczna koncepcja Tarnogaja powstała praktycznie przed wojną. Linie tramwajowe łączące to osiedle z centrum miasta funkcjonują tak naprawdę od początku XX wieku. Dziś buduje się tu wiele nowoczesnych, rodzinnych osiedli.

Nowe osiedla w Krzykach we Wrocławiu

Wrocławskie Krzyki a w szczególności Tarnogaj to doskonale miejsce do tego aby powstawały tutaj nowe inwestycje.  Wiele osób kupuje tutaj mieszkania. Szczególnie popularne jest osiedle Lokum di Trevi we Wrocławiu, położone w bardzo cichym i kameralnym zakątku pomiędzy ulicami Gazową, Międzyleską, Tarnogajską i Klimasa. Osiedle to jest zlokalizowane w niewielkiej odległości od ul. Armii Krajowej, która umożliwia bardzo wygodne połączenia komunikacyjne z resztą miasta. W bezpośredniej lokalizacji osiedla są przystanki tramwajowe i autobusowe.

Doskonała lokalizacja osiedla lokum Di Trevi we Wrocławiu

Praktycznie w każdym kwartale oddawane są nowe mieszkania na Krzykach we Wrocławiu – warto sprawdzić chociażby mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki od Lokum Deweloper. Deweloperzy starają się nadążyć za zapotrzebowaniem. Do użytku oddawane są zarówno niewielkie mieszkanie jedno i dwupokojowe jak i duże apartamenty o metrażu przekraczającym 100 metrów. Doskonała komunikacja z centrum Wrocławia, bliskość wielu terenów zielonych włącznie z Parkiem Wschodnim i Parkiem Tarnogajskim to główne, choć nie jedyne, atuty tego miejsca.

You Might Also Like