Mieszkania deweloperskie w korzystnych cenach – jak szukać?

Jeśli chcemy znaleźć tanie mieszkania w mieście Wrocław lub tanie mieszkania na sprzedaż w Krakowie, musimy poświęcić na to sporo czasu i zaangażowania. Zainteresowanie rynkiem wtórnym pomału słabnie, teraz modne są nowoczesne mieszkania od dewelopera.

Zalety nowoczesnego budownictwa

Nowe budownictwo wciąż się rozwija, zwłaszcza w większych miastach, takich jak Kraków, czy Wrocław. Deweloperze korzystają z nowoczesnych rozwiązań, podnosząc komfort życia mieszkańców bloku. Inwestorzy doceniają eleganckie wnętrza, które po zakupie przeznaczają na wynajem. Oczywiście większość osób kupuje mieszkanie, aby w nim zamieszkać w całą rodziną i cieszyć się pięknem i nowoczesnością. W przypadku rynku pierwotnego, kupiec nie musi płacić podatku od czynności cywilno – prawnych (wartość podatku wynosi 2% wartości nieruchomości w przypadku rynku wtórnego). Chcąc zaoszczędzić na zakupie mieszkania warto również sprawdzać promocje deweloperów ( https://lokum-deweloper.pl/promocje/ ) gdyż od czasu do czasu zdarzają się oferty na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Mieszkania od dewelopera

Mieszkania od dewelopera zazwyczaj mają kilkuletnią gwarancję – deweloper w tym przypadku ma obowiązek naprawić wszelkie niedogodności powstałe w tym okresie. To dobry sposób na dodatkowe zabezpieczenie. Dodatkowo, nowoczesne rozwiązania wpływają na obniżenie opłat za ogrzewanie. Okazuje się, że dość dużym zainteresowaniem cieszą się dwupokojowe mieszkania o powierzchni około 50 – 60 m2. Kawalerki natomiast są dobrym rozwiązaniem dla jednej osoby lub dwóch osób, ale nie dla całej rodziny. Dobry stan techniczny wpływa na ogromną popularność nowego budownictwa.

Własne mieszkanie to marzenie niejednej osoby. Warto rozważyć nowoczesne budownictwo, które daje szereg korzyści. We Wrocławiu i w Krakowie z pewnością bez problemu znajdziemy mieszkania od dewelopera.

You Might Also Like